Historie

Tradičních české značky, které mají hodně společného

Ačkoli Česká republika nevyniká svou rozlohou, dokáže tuto nevýhodu vyvážit jinými přednostmi. Jednou z nich je bezesporu řemeslné umění. Spojením dvou tradičních českých značek Prim a Preciosa vznikl klenot, který ozdobí každou ženu.

PRECIOSA

Češi se prosadili v mnoha oborech, ve světě je dobře známý především český křišťál. Jeho výroba a broušení má v našich zemích hluboce zakořeněnou tradici. Významnou společností podnikající ve sklářském oboru je skupina Preciosa, jejíž značka byla poprvé zaregistrována již v roce 1915. I když historie značky Preciosa je mnohem delší, za oficiální datum vzniku společnosti je považován rok 1948.

PRIM

Ve stejném roce spatřila světlo světa další významná česká značka, ovšem ze zcela odlišného oboru. V roce 1948 totiž vznikl první plán na výrobu náramkových hodinek v Čechách. Ve Šternberku vznikla značka PRIM. V příběhu obou českých značek lze vidět jistou analogii. Není tedy náhodou, že se obě společnosti spojily při výrobě módních kolekcí dámských náramkových hodinek pod značkou PRECIOSA.

O nás
modern-6-530

SPOJENÍ

V příběhu obou českých značek lze vidět jistou analogii. Není tedy náhodou, že se obě společnosti spojily při výrobě luxusní kolekce náramkových hodinek Prim Preciosa. V této edici jsme již představili oblíbené kolekce Crystal Time a Onyx, které si vydobyly srdce mnoha žen po celém světě.
Novým milníkem spolupráce mezi dvěma českými značkami je módní značka dámských hodinek pod názvem PRECIOSA, kterou Vám budeme postupně představovat.

Co Vám nabízíme

Spojení dvou zavedených českých značek Vám přináší špičkovou kvalitu a dokonalost v každém detailu

Špičková kvalita

český křišťál, ušlechtilá nerezová ocel a přesný quartzový kalibr

Český křišťál

jemná elegance, podmanivý třpyt a oslnivá brilance spolu s mistrovským zpracováním

Hodinky jako šperk

stylový doplňěk pro každou příležitost, který osloví každou ženu

Limitované edice

unikatní kolekce s omezeným počtem kusů od každého mmodelu

Luxusní balení

stylové dárkové balení s logem PRECIOSA a certifikátem

Spojení dvou legend

PRIM a PRECIOSA – spojení smyslu pro tradici, krásu a eleganci